Via ferrata2019-11-24T12:39:41+00:00

Via ferrata

víkend plný zážitků

Jedu taky

Via ferrata

Od Května do Září útočíme s nadšením na ferraty rakouských Alp. Přidej se na jeden z pravidelných víkendů v nádherné přírodě s těmi nejpohádkovějšími výhledy a posuň hranice komfortní zóny až za roh. Většinou ani nevadí, že nejsi velký sportovec. Účastnit se lze různých obtížností a vždy jsem po ruce abych pomohl, poradil, podpořil. Všechny akce vypisuji s předstihem na facebooku. Vždy se sejde skvělá parta a je o zábavu postaráno.

Posilování s vlastní vanou
Posilování s vlastní vanou
Posilování s vlastní vanou

Ferraty s Levent v praxi

Pokud není řečeno jinak, jezdíme o víkendu. Odjezd v Sobotu brzy ráno a návrat v Neděli pozdě večer. Po návratu nebudeš ten samý Hobit jako nyní. A spát budeš jako zamlada. Není nad to utahat se na alpském vzduchu. Vybavení na ferraty v podobě přilby, úvazku, brzd a všeho okolo budeš mít k dispozici ode mě. Stejně tak jako veškeré potřebné know how. Vlastní si vem jen oblečení, jídlo na svačiny, stan a věci na nocleh, plus nějakou hotovost v eurech.

První den jdeme zpravidla lehčí ferratu, která nezabere víc jak tři hodiny a zbytek času v podvečer trávíme společnou restaurací a koupáním v jezerech. Druhý den bývá náročnější a po ferratě stihneme vždy pozdní oběd, načež vyrážíme domů.
Vybírám pro vás ty nejhezčí cesty v okolí a zážitky jsou velkolepé. Přečtěte si recenze od předešlých účastníků, ať máte představu. Na facebooku najdete také všechny vypsané termíny a obtížnosti a samozřejmě fotky z předešlých víkendů.

Důležité body

  • V plánu jsou restaurace, ale vlastní jídlo můžeš mít s sebou
  • Potřebuješ láhev na vodu
  • Boty s pogumovanou špičkou a rukavice
  • Spát budeme v kempu ve stanech
  • Potřebuješ alespoň 30 EUR v hotovosti
  • Můžeš se bát výšek, přiměřeně

Ferraty s Levent!
Aneb cesta tam a zase zpátky. 

Zanech email poutníku a já se ozvu rychlostí blesku. Takové výlety si nemůžeš nechat ujít.

Až na vrcholky hor

se dostaneš a do té doby hleď – blogísek