Speachless2019-11-24T12:37:26+00:00

S🍑LESS PROGRAM

tři měsíce k tělu bohyně

chci se přihlásit

Transformační program pro ženy
#S🍑LESS

Tvarování krásných křivek na objednávku. Celkem 36 tréninků, online podpora, vyladěné stravování a přímá cesta k tělu bohyně.
Speachless je má srdcovka. Vytvořil jsem smysluplný silový trénink pro ženy se zaměřením na estetickou stránku věci a dávám na frak nesmyslným počinům, které jsou v cestě za hezkým tělem mnohdy k vidění.

V programu se naučíte cvičit tak, abyste efektivně tvarovaly ty správné partie a neztrácely drahocený čas a energii. Povedu vás v tréninku i mimo něj a dostanu do vás možné maximum vědomostí nabytých během mé praxe.

Při dodržení podmínek programu na 100% garantuji výsledky. Pokud se nedostaví, vrátím vám peníze. Takže jsem klidný. A vy můžete být také.

O čem to je

Sestavil jsem program zacílený na budování ženských křivek. Na posílení a vytvarování zadečku a nohou za současného zeštíhlení přes partie horní poloviny těla. Tento trénink nejen že je z estetického hlediska efektivní cestou. Zároveň má nepopiratelné zdravotní benefity a velmi dobře kompenzuje sedavý způsob života.

V praxi to funguje tak, že se po úvodní konzultaci staneš členkou jedné ze tříčlenných skupin. Každá skupina má pevně stanovený den a čas, kdy trénuje. Například PO+ST+PÁ v 7:30. Dny a časy se nemění. Po uhrazení ceny programu dostaneš PDF průvodce programem, kde se dozvíš nejdůležitější informace a tipy na stravování. Jsi se mnou a zbytkem skupiny ve společné online konverzaci na Whatsapp nj. Každý trénink vedu osobně a postupujeme dle předem připravené strategie s případnými individuálními úpravami. Stravování konzultujeme každý den online a řídíš se mými doporučeními.

Podmínkou účasti v programu je úhrada plné výše ceny programu před jeho začátkem, tedy prvním společným tréninkem. Pořízení fotek stavu “před” a “po” dle instrukcí a souhlas ke zveřejnění fotek na sociálních sítích Levent.cz v případě potřeby. Podpis smlouvy.

Detaily programu

  • Tréninky třikrát týdně
  • Celkem 36 tréninků během tří měsíců
  • Konzultace a úprava stravování
  • Online podpora na messengeru
  • PDF průvodce programem
  • Malé skupiny max o třech lidech

Program není pro každou
Nech mi tu email a domluvíme nezávaznou konzultaci

Probereme o čem to celé je, jaká jsou tvá přání a očekávání a s čím bys rozhodně měla počítat.
Vytvaruj tělo bohyně! 

Ozvu se co nevidět

Čekání si můžeš zkrátit článkem